7/24 Asistans Destek

  • 7 / 24 ASİSTANS DESTEK 

  

7/24 asistans hizmeti, müşterilerimizin acil durumlarında veya diğer hizmet ihtiyaçlarında günün her saatinde ulaşabilecekleri bir destek hizmetidir. Bu hizmet, sigorta şirketleri tarafından sunulan ve genellikle sigorta poliçesinin bir parçası olan bir avantajdır ancak çoğu kere ulaşmak zordur veya hizmet kalitesinde sorunlar yaşanmaktadır. 

İşte bu bağlamda müşterilerimize çeşitli konularda yardım ve danışmanlık sağlıyoruz. 

  

  1. Araç Asistans Hizmetleri 

Araç sigortası kapsamında bir kaza durumunda, sigortalılar acil çekici hizmeti ve / veya ikame araç temini için asistans hizmetinden faydalanabilirler. Sigorta poliçesi kaynaklı asistans teminatı olmayan, poliçe kapsamına girmeyen durumlarda tüm bu hizmetler tarafımızca indirimli fiyatlar ile veya özel asistans paketlerimiz ile sizlere ulaştırılmaktadır. 

  1. Konut Asistans Hizmetleri 

Sigorta sektörü konut sigortası dahilinde acil durumlar, hırsızlık, su baskını veya yangın gibi durumlarda sigortalılara acil müdahale ve destek sunulur. Bu hizmetler varsa kişinin sigorta poliçesi aracılığı ile sağlanmaktadır. Poliçe kapsamına girmeyen veya ilgili sigorta poliçesinin olmaması durumunda tüm bu hizmetler tarafımızca indirimli fiyatlar ile veya özel asistans paketlerimiz ile sizlere ulaştırılmaktadır. 

  1. Seyahat Asistans Hizmetleri 

Yurt içinde veya yurt dışında seyahat eden sigortalılar, pasaport kaybı, sağlık sorunları, seyahat iptali veya bagaj kaybı gibi durumlarda asistans hizmetine başvurabilirler. Tüm bu hizmetler, müşterilerimizin sorunlarını çözmek veya yardım sağlamak için uzman ekiplerimiz veya çağrı merkezimiz tarafından sunulur. 

  1. İşyeri Asistans Hizmetleri 

  

  1. Kişisel Asistans Hizmetleri 

  

  1. Organizasyon 

  

  1. Destek Hizmetleri 

  

Bloga dön